Serwis mojemoto.pl utrzymuje się wyłącznie z jednego banera zawierającego reklamy.
Aby kontynuować, proszę wyłączyć program blokujący reklamy i odświeżyć stronę.

Motologi
Rankingi
Kluby
Forum
Zaloguj sięUtwórz konto
Regulamin

1. Regulamin obowiązuje każdą zarejestrowaną osobę na portalu mojemoto.pl, nazywaną dalej "Użytkownikiem", wraz z późniejszymi zmianami.
2. Rejestracja polega na poprawnym wypełnieniu i wysłaniu formularza znajdującego się na stronie http://mojemoto.pl/dolacz, wysyłanego wyłącznie po zaakceptowaniu tego regulaminu przez Użytkownika.
3. Za rejestrację jak i korzystanie z serwisu nie są pobierane opłaty.
4. Użytkownik zobowiązuje się, że przesyłane przez niego na portal mojemoto.pl materiały (zdjęcia, opisy) są jego własnością i ma do nich pełne prawa.
5. Użytkownikowi zabrania się spamowania, wysyłania masowych wiadomości do innych użytkowników serwisu (bez znaczenia czy to w komentarzach profilów, pojazdów, prywatnych wiadomości czy na forum). Wobec takich osób zostaną podjęte odpowiednie kroki, począwszy od zablokowania konta.
6. Użytkownikowi zabrania się używania nieparlamentarnych wyrazów, pisania treści zabronionych przez polskie prawo, czy "niesmacznych". Zabrania się pisania komentarzy w stylu "fajny, spox, daje 5", czyli niemerytorycznych i o niskim poziomie.
7. Użytkownik może posiadać jedno konto, z którego może korzystać tylko on.
8. Użytkownikowi, który będzie nadużywał negatywnych ocen, zostanie zablokowana możliwość głosowania.
9. Użytkownik umieszczając zdjęcia swych pojazdów na stronie mojemoto.pl, wyraża zgodę na nieodpłatne użycie ich w celach promocyjnych serwisu mojemoto.pl i celach związanych z rozwojem portalu mojemoto.pl.
10. Zabrania się umieszczania profili pojazdów fikcyjnych oraz pojazdów źle wpływających na wizerunek mojemoto.pl (np. szrotu).
11. Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie emaili z portalu http://mojemoto.pl (przy czym może wystąpić o usunięcie swojego profilu -> punkt 16 regualminu).
12. Administracja nie gwarantuje stabilności działania portalu oraz jakości opcji, które portal oferuje. Użytkownik oświadcza, że nie przysługują mu żadne roszczenia w stosunku do portalu http://mojemoto.pl jak i administracji http://mojemoto.pl.
13. Administracja portalu mojemoto.pl zastrzega prawo do zablokowania konta Użytkownika, w wyniku stwierdzenia naruszenia regulaminu.
14. Administracja portalu mojemoto.pl nie odpowiada w żaden sposób za działalność użytkownika.
15. Administracja portalu mojemoto.pl zastrzega prawo do zlikwidowania portalu wobec konieczności.
16. Użytkownik ma prawo do usunięcia konta. Może to zrobić pisząc tu.
17. Żadne dane użytkownika nie są udostępniane nikomu na zewnątrz i nie są przetwarzane, służą jedynie możliwości utworzenia i korzystania z własnego profilu.
18. Administracja mojemoto.pl dołoży wszelkich starań, aby korzystanie z portalu było bezproblemowe.